REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO:

Kupując w mojej firmie , na każdy zakupiony produkt wystawiam paragon ręczny, wystawiam również faktury VAT.

Czas realizacji zamówienia, w przypadku zamówienia artykułów dekoracyjnych to w większości przypadków do 48 h od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Zamawiając produkt, którego nie ma na stanie czas oczekiwania od zaksięgowania wpłaty wynosi od 2 do 14 dni roboczych.

Po złożeniu zamówienia proszę o niezwłoczne wypełnienie formularza dostawy. Proszę o sprawdzenie danych adresowych, na które będzie wysyłany towar. Nie ponoszę odpowiedzialności za wysłanie przesyłki pod błędny adres.

Wpłatę proszę dokonywać na poniższy rachunek bankowy:

ING Bank Śląski S.A.  02 1050 1676 1000 0092 4165 4673

IBAN PL 02 1050 1676 1000 0092 4165 4673

SWIFT/BIC INGBPLPW

Podczas zamawiania produktu z kategorii poszewki na poduszki dostępna jest dużo szersza gama kolorów. Wystarczy e-mail z zapytaniem o kolorystykę lub rodzaj materiału.

W przypadku obrazów, gdy nie znajdą Pańtwo odpowiedniego rozmiaru czy koloru, proszę o wiadomość e-mail a postaram się wykonać w miarę możliwości to, czego Państwo poszukają. Czas wykonania od 1 do 3 miesięcy.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r., w przypadku zawierania umów na odległość, konsument może zwrócić towar w ciągu 7 dni bez podania przyczyny z wyjątkiem produktów wyszczególnionych w art. 10 ust. 3

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie towaru w oryginalnym opakowaniu, towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być dostarczony w takim stanie jaki został przesłany. Klient zobowiązany jest dostarczyć produkt na swój koszt wraz z oryginałem dowodu zakupu.

W przeciągu 7 dni od daty otrzymania towaru, pieniądze zostaną zwrócone na podane konto bankowe – przy czym zwrotowi nie podlegają koszta wysyłki.

Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub ubytku doręczonej przesyłki należy zażądać od przewoźnika doręczającego przesyłkę niezwłocznego sporządzenia „protokołu niezgodności” i zapisu na liście przewozowym.

Przy odbiorze osobistym towaru, proszę o wcześniejszy kontakt celem potwierdzenia czy dany artykuł znajduje się aktualnie na stanie magazynowym i nie jest zarezerwowany dla innego klienta.

Odbiór osobisty pod adresem : Sklep FOR YOU Marzena Kasprzycka, 44-268 Jastrzębie Zdrój, Oś. 1000-lecia 15a w godz. 9:00 – 14:00

Proszę o wcześniejszy kontakt pod numerem Tel. 603606460 czynny od 9:00 – 14:00

Kupując w moim sklepie jednocześnie akceptujecie Państwo powyższe warunki handlowe.


Product successfully added to the product comparison!